Index Ingun

INGUN Polska

 

INGUN Eastern Europe

Mamy przyjemność ogłosić, że INGUN może już bezpośrednio zapewniać swoje usługi klientom w Europie Wschodniej.

INGUN już w Polsce

 

Z wielką radością zawiadamiamy, że od teraz firma INGUN będzie świadczyć usługi oraz podnosić poziom ich jakości w Europie Wschodniej: w Polsce, Czechach, Rumunii, na Węgrzech i w Bułgarii.

Nasi eksperci chętnie pomogą w znalezieniu najlepszego rozwiązania technicznego dla Państwa zastosowań testowych. Dzięki temu będziemy mogli zaoferować jeszcze szybszą i bardziej skuteczną obsługę techniczną w zakresie wszystkich aspektów produktów marki INGUN. Zapraszamy do współpracy w celu tworzenia rozwiązań na potrzeby szybkich i niezawodnych testów jakości produktów oraz wypracowania rzeczywistej przewagi konkurencyjnej dla Państwa działalności.
Oferując kompleksowy pakiet usług na całym świecie, firma INGUN buduje udane i trwałe partnerstwa.

Korzyści dla Państwa w skrócie:

  • Najlepsza obsługa techniczna
  • Kanał sprzedaży bezpośredniej
  • Krótki czas realizacji zamówienia

Produkty

INGUN – twój dostawca rozwiązań testowych Made in Germany

Od 1971 r. firma INGUN Pruefmittelbau GmbH wykazała się jako sprawdzony partner, oferując innowacyjne produkty z zakresu wyposażenia testowego i zaawansowanych rozwiązań testowych.

Oferta INGUN obejmuje nieporównywalny z niczym wybór standardowych i modyfikowanych próbników oraz przyrządów pomiarowych, jak również narzędzi i akcesoriów przystosowanych do szerokiego zakresu wymogów testowych. Te rozwiązania testowe są używane we wszystkich rodzajach przemysłu, umożliwiając testowanie wszystkich typów podzespołów elektrycznych i elektronicznych.


Igły testowe
Igły testowe sprężynowe firmy INGUN gwarantują precyzyjny i pewny styk, zapewniając równomierną dokładność pomiarową urządzeń elektronicznych, takich jak płytki drukowane, wtyki i przełączniki, w różnych rodzajach pomiarów.

Test wewnątrzobwodowy i funkcjonalny (ICT/FCT) | Igły testowe wysokiego napięcia | Igły testowe RF i dwubiegunowe | Igły testowe przełącznikowe | Igły testowe wkręcane | Igły testowe pneumatyczne

Adaptery testowe
Dzięki szerokiemu asortymentowi przyrządów pomiarowych firma INGUN jest w stanie dostarczyć rozwiązanie na każdą okoliczność.

Ręczne adaptery testowe | Przyrządy pomiaru częstotliwości radiowej | Wymienialne zestawy przewodowe | Specjalistyczne adaptery testowe


Produkty są tworzone niemal wyłącznie w siedzibie głównej firmy w mieście Konstancja (Niemcy). Poprzez motto Made in Germany firma INGUN gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo użytkowania produktów.

Firma INGUN działa na skalę globalną dzięki własnej światowej sieci filii, oferując spersonalizowane usługi swoim partnerom biznesowym na całym świecie. Firma INGUN cieszy się w świecie dobrze utrwaloną opinią partnera biznesowego ukierunkowanego na rozwiązania przeznaczone dla firm inwestujących w technologię przyszłości. Firma przygotowuje rozwiązania, które zapewniają jakość, niezawodność i trwałość produktów elektronicznych i innowacyjnych urządzeń swoich klientów, prowadząc z nimi ścisłą współpracę. Jest to możliwe dzięki wiedzy eksperckiej, którą odznacza się nadzwyczajny dział badań i rozwoju firmy INGUN, umiejscowiony w jej siedzibie głównej w Niemczech.

Dzięki latom doświadczeń na polu pracy z urządzeniami testowymi, firma INGUN dysponuje wyjątkową wiedzą techniczną, którą oferuje swoim klientom w postaci szkoleń i warsztatów dotyczących użytkowania jej produktów.


INGUN APP banner

Znajdź odpowiedni produkt dzięki naszej szybkiej i dokładnej wyszukiwarce produktów: opcje filtrowania określonych terminów, limity wyników wyszukiwania, łatwe porównywanie wyników.
czytaj więcej

Nasze produkty możesz również znaleźć za pomocą naszej darmowej aplikacji INGUN App dla systemów iOS i Android lub też otworzyć aplikację sieciową w swojej przeglądarce internetowej.
czytaj więcej

Kontakt

Czy masz jakieś pytania, sugestie lub uwagi?
Skontaktuj się z nami bezpośrednio — czekamy na ciebie!

Z poważaniem
Christoph Sehle

Dyrektor ds. sprzedaży międzynarodowej w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki
INGUN Prüfmittelbau GmbH
Max-Stromeyer-Straße 162
78467 Kostnice, Niemcy
Telefon: +49 7531 8105-170
Christoph.sehle@de.ingun.com

Zamówienia::
Faks: +49 7531 8105-24
order@de.ingun.com

Subskrybuj newsletter

Index Ingun

×