Product information "SE-804 MTD"
| Impedance: | 100 Ohm |
|---|---|
| Interface 1: | MTD1 MTD - E7K10A-1AQX5-Z |
| Interface gender 1: | F signal conductor female / socket |
| Max. temperature: | 80 °C [176 °F] |
| Maximum frequency: | 1 GHz |
| Min. temperature: | -40 °C [-40 °F] |
| Product group: | Plug (SE) |
| RoHS-compliant: | Yes |
| Series: | SE-804 |
| Sub-series: | SE-804 plug |
| Version 1: | Straight |
Login
Other products in this series:
- Interface 1: MTD1 MTD - E7K10A-1AQX5-Z
- Interface gender 1: F signal conductor female / socket
- Version 1: Straight
- Product group: Plug (SE)
- Series: SE-804
- Sub-series: SE-804 plug
- Min. temperature: -40 °C [-40 °F]
- Max. temperature: 80 °C [176 °F]
- RoHS-compliant: Yes
- Maximum frequency: 1 GHz
- Impedance: 100 Ohm