Index Ingun

INGUN Czech Republic

 

INGUN Eastern Europe

S radostí vám oznamujeme, že společnost INGUN nyní poskytuje své služby přímo ve východní Evropě.

INGUN nyní v České republice

 

S potěšením Vám oznamujeme, že v rámci zvyšování kvality služeb ve Východní Evropě Vám nyní společnost INGUN může sloužit přímo v následujících zemích: Polsko, Česká republika, Rumunsko, Maďarsko a Bulharsko.

Naši odborníci Vám rádi pomohou najít nejlepší technické řešení pro Vaše testovací aplikace. Umožní nám to poskytovat ještě větší a rychlejší podporu v oblasti všech aspektů produktů INGUN. Těšíme se na spolupráci s Vámi, na vývoj řešení pro rychlé a spolehlivé testy kvality výrobků a vytvoření skutečné konkurenční výhody pro Vás.
Poskytováním komplexního balíčku služeb po celém světě vytváří společnost INGUN úspěšná a udržitelná partnerství.

Přehled výhod:

  • Nejlepší technická podpora
  • Přímý prodejní kanál
  • Rychlé dodací lhůty

Produkty

INGUN – váš partner pro testovací řešení z Německa

Od roku 1971 je společnost INGUN Pruefmittelbau GmbH spolehlivým partnerem pro inovativní produkty v oblasti testovacího vybavení a sofistikovaných testovacích řešení.

Společnost INGUN nabízí bezkonkurenční rozsah standardních a zakázkových testovacích sond a testovacích instalací a také nářadí a příslušenství pro celou řadu požadavků testování. Naše testovací řešení se používají ve všech odvětvích a jsou vhodná pro testování všech elektrických a elektronických součástí.


Kontaktní piny
Pružinové Kontaktní piny od společnosti INGUN jsou zárukou přesného a spolehlivého kontaktu pro konzistentní přesnost testování elektronických sestav, jako jsou počítačové základní desky nebo zásuvky a přepínače, v celé řadě testovacích aplikací.

Obvodové a funkční testy (ICT/FCT) | Silnoproudé Kontaktní piny | Vysokofrekvenční a dvojpólové Kontaktní piny | Spínací sondy | Šroubovací Kontaktní piny | Pneumatické Kontaktní piny

Testovací adaptéry
Díky širokému sortimentu příslušenství testovacích instalací nabízí společnost INGUN rozmanité možnosti individualizovaného přizpůsobení.

Ruční Testovací adaptéry | Vysokofrekvenční Testovací adaptéry | Vložené vyměnitelné sady | Speciální Testovací adaptéry


Výrobky jsou vyráběny výhradně v sídle společnosti v německé Kostnici. S mottem Vyrobeno v Německu může společnost INGUN zaručit svým zákazníkům nejvyšší kvalitu a bezpečnost testování.

Díky celosvětové síti dceřiných společností působí společnost INGUN globálně a nabízí svým partnerům po celém světě osobní přístup. Společnost INGUN je pro společnosti působící v technických odvětvích ve světě zavedený partner orientovaný na řešení budoucnosti. Vyvíjí řešení, která zajišťují kvalitu, spolehlivost a udržitelnost elektronických výrobků a inovací jejich zákazníků díky vzájemné úzké spolupráci. To umožňují techničtí experti skvělého oddělení výzkumu a vývoje společnosti INGUN působící v německé centrále.

Díky rokům zkušeností v oblasti testovacích zařízení poskytuje společnost INGUN svým zákazníkům jedinečné technické znalosti prostřednictvím workshopů a školení pro výrobky.


INGUN APP banner

Najděte ten pravý výrobek pomocí našeho rychlého a přesného nástroje na vyhledávání výrobků: filtrování pomocí specifických pojmů, zúžení výsledků vyhledávání, snadné porovnání výsledků.
Další informace

Naše produkty najdete také v naší bezplatné aplikaci INGUN App pro systém iOS a Android nebo pomocí webového prohlížeče.
Další informace

Kontakt

Máte nějaké otázky, podněty či komentáře?
Kontaktujte nás – těšíme se na vaše připomínky!

S úctou,
Christoph Sehle

Manažer mezinárodního prodeje, EMEA
INGUN Prüfmittelbau GmbH
Max-Stromeyer-Straße 162
78467, Constance, Německo
Telefonní +49 7531 8105-170
Christoph.sehle@de.ingun.com

Objednávky:
Fax: +49 7531 8105-24
order@de.ingun.com

Přihlásit se k odběru zpravodaje

Index Ingun

×